Filtreeri postitusi

UFC 217

Mõtteaine ennustuseelvaade aasta ühele oluliseimale maailma MMA-üritusele: UFC 217 (4. novembri ööl vastu 5. novembrit)

Ühele olulisemale? Võib-olla oleks UFC 217 isegi KÕIGE olulisem, aga kummalisel kombel ei ole sellega kaasnenud nii palju kõmu ja suminat, kui tiheda sisu järgi arvata võiks. Mida see tähendab UFC jaoks pikas perspektiivis ning kas võib aimata “pay-per-view” ajastu lõppu? Ka sellel metateemal spekuleerime juba uuel nädalal MMA-Mõtteaines, aga seni annavad Mathias ja Jorgen oma lühiennustused matšidele, et vaadata, kumb on kõvem müstik-ennustajamees ning et pärast audiosaates oleks lõbusam oma möödaläinud arvamusi õigustada. Eestlased saavad üritust kõige lihtsamini ja legaalsemalt vaadata UFC Fight Pass striiminguteenusest.

Kahekümne kuues osa

Mathias-Erik ja Jorgen vestlevad sellel nädalal harjumuslikest käitumistest, teleseriaalidest American Gods ja Downton Abbey, perevägivallast ning suhteteraapiast.

MMA minutites keskendume kodumaistele sündmustele. Nimelt toimuvad sel nädalavahetusel Eesti meistrivõistlused vabavõitluses.

Suure teemana käsitleme Instagrammi — arutleme, et miks see on kõige populaarsem platvorm ja kuidas seda kasutada saab.

Kahekümne viies osa

Selle nädala Mõtteaine külaline on Reedik Pääsuke!

Reedik on ortopeed — arst, kes tegeleb luude, liigeste, lihaste ja nendega seonduvaga. Lisaks on ta teadlane (doktorant), õppejõud ning võitluskunstide entusiast. Võrreldes keskmise eestlasega on ta käinud väga palju Jaapanis. Seega, räägimegi Jaapanist ja arstindusest-tervisest.

Saatest ei puudu ka tavalised osad - Mathiase ja Jorgeni avastused, MMNid ja MMA-minutid. Ava kõrvad ja lase mõtteainel tekkida!

Kahekümne neljas osa

Aeg on käes, et ära kuulata MMA Mõtteaine seitsmes osa — seekord vaatame ette maikuus toimuvatele suurematele sündmustele vabavõitluse maailmas.

Vestleme Cage Warriorsist, UFCst, Bellatorist ja eraldi ka Eestis toimuvatest sündmustest.

Spetsiaalne tänu Genkale ja Paul Ojale muusika eest. Tshekka nende mixtape siit järgi: http://legendaarne.ee/lae-alla-genkapaul-oja-mixtape-nr-1/

Kahekümne kolmas osa

Tänases Mõtteaines räägime värsketest kino- ja muusikaelamustest, kiilide huvitavatest käitumismallidest, ohtlikest autojuhtidest ning halvast ajakirjandusest. Brr!

Saate teises pooles analüüsime reklaame, sukeldume Matrixi sügavustesse ning räägime koolivägivallast.

Saade on eriline seetõttu, et esmakordselt mängime muusikat. Aitäh, Genka ja paul oja vinge mixteibi eest!

Arhiiv